Про компанію

КУЗЬМИНЕЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА – перше в Україні та найбільше підприємство з виробництва поризованих керамічних блоків КЕРАТЕРМ®, проектною потужністю 130 млн. шт. умовної цегли на рік. Підприємство виконує повний цикл виробництва від видобування глини до виробництва готової продукції та розробки нових видів продукції.

З огляду на останні європейські тенденції розвитку галузі виробництва стінових матеріалів та переваги поризованої кераміки було прийнято рішення про будівництво Кузьминецького цегляного заводу. Після цього було зібрано команду з європейських фахівців, які і виконували більшість робіт з будівництва та налагодження виробництва на заводі. Саме це і дало змогу створити КЕРАМІЧНІ БЛОКИ КЕРАТЕРМ® – матеріал, що поєднує у собі європейські технології, досвід виробництва поризованої кераміки та найвищу якість української глини. Завод збудовано у 2008 році, за новітніми світовими технологіями з використанням виключно європейського обладнання.

Сьогодні майже у 80% житлового будівництва в Європі використовується поризована (тепла) кераміка. В Україні блоки знайшли визнання як у провідних будівельних компаній країни, так і у приватних забудовників, та широко використовуються як у багатоповерховому, так і у котеджному будівництві.

Відмінні риси продукції

 1. Керамічні блоки КЕРАТЕРМ® – поризовані

  Керамічні блоки КЕРАТЕРМ® – поризовані, що досягається шляхом додавання в глину тирси, яка в печі вигорає, залишаючи замкнуті мікропори, це робить блоки ще теплішим.

 2. Найдосвідченіший виробник керамічних блоків в Україні

  КУЗЬМИНЕЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА – найдосвідченіший виробник керамічних блоків в Україні, усі етапи виробництва повністю налагоджені.

 3. Якість та доступність

  Не поступаючись імпортним аналогам за якістю, керамічну блоки КЕРАТЕРМ® відрізняються доступністю, а їх поставки здійснюються за більш легкою схемою.

 4. Власна лабораторія якості продукції

  На заводі працює лабораторія, яка постійною контролює якість продукції.

 5. Правильність геометричних форм продукції

  Правильність геометричних форм продукції.

Поризована (тепла) кераміка

В кінці 70-х років минулого століття Європа зіткнулася із необхідністю підвищення теплового опору стін, темпів будівництва, здешевлення цього процесу. Саме тоді було розроблено керамічні блоки.

Їх основне завдання – прискорити та здешевити будівництво, дотримуючись при цьому найвищих вимог екологічності. Виробництво поризованої кераміки почалося на початку 80-х років, саме тоді було отримано перші патенти на виробництво керамічних блоків в Італії та Іспанії.

Керамічні блоки – вдале поєднання традицій виготовлення червоної цегли із науковою думкою ХХ століття. Вони поєднують у собі переваги усіх відомих нині стінових матеріалів: екологічність, великий формат, висока швидкість будівництва, низька теплопровідність, висока міцність та довговічність. Саме ці переваги дозволили керамічним блокам зайняти лідируючі позиціх на ринку будівельних матеріалів в усьому світі.

Виробництво поризованої кераміки в Україні розпочалося у 2008 році на Кузьминецькому цегляному заводі у Київській області. На сьогоднішній день ми єдині виробляємо поризований керамічний блок в Україні (у глину додається подрібнена дерев”яна тирса, що після випікання блоку у печі вигорає, залишаючи замкнуті мікропори). Саме така технологія виробництва відповідає міжнародним стандартам, адже саме це робить керамічні блоки більш теплими та більш легкими.

Калькулятор Розрахунок вартості стін
Довжина стіни, м
Висота кладки, м
Кількість таких стін, шт
Загальна площа
Площа зовнішніх стін (з урахування прорізів): 0 м. кв.
БлокШт/м2Шт/ПоддонШт/Паллет
Керамический блок 38 / 441660
Керамический блок 251160
Керамический блок 1211120
Кількість блоків вказана без урахування дверних та віконних проймів